Kłopotliwe związki


a właściwie „niebezpieczne związki”, tak brzmiał tytuł artykułu z 16.01.2009r. w Sukcesach i Porażkach.

Pisało tam tak:

Kobiety (większość) mają skłonność do zakochiwania się w nieosiągalnych mężczyznach. Małe dziewczynki zauroczone są kolegami – łobuziakami, nastolatki – chłopakami, których nie akceptują ich rodzice, a dorosłe kobiety zakochują się w nieodpowiednich mężczyznach.

Wiele kobiet ma silnie rozwiniętą potrzebę opiekowania się kimś. A facet nieosiągalny to często mężczyzna z problemami; taki, który potrzebuje wsparcia i czułości (przynajmniej tak sądzi zakochana w nim kobieta).

Wielu niebezpiecznych facetów jest dla kobiet łakomym kąskiem, ponieważ trzeba ich zdobywać. Stają się wyzwaniem, zakazanym owocem, bo nie zwracają uwagi na płeć piękną (lub na jej konkretną przedstawicielkę).

Mężczyzna nieosiągalny daje kobiecie emocje, których nie może jej zapewnić facet spokojny, czuły, ustatkowany. [to jest bardzo ważne! – a kobieta decyduje często po odczuciach z ciała!] Z uroczym draniem życie wydaje się emocjonujące, niepewne. Może to być kuszące zwłaszcza dla kobiet młodych, o romantycznej naturze. Łudzą się one, że tylko u boku takiego typu faceta przeżyją prawdziwą, namiętną miłość. Na szczęście z wiekiem zamiłowanie do niebezpiecznych związków mija i kobiety uczą się doceniać miłych, osiągalnych facetów.

Tyle cytat.

Oczywiście, takie postępowanie pań jest powodowane przyciąganiem, które wywiera dziwne obciążenie duchowe, które opisuję tu [link]. Wiele jest opisów tego typu co powyżej, niemniej są one powierzchowne. Ezoteryka, wgląd w ciała subtelne człowieka daje wyjaśnienie bardzo konkretne tej sytuacji.

Życzę Wam dobrych związków, opartych na zasadach prawdziwie wspierających obie strony.

Reklamy

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Follow Opowieści o duchowości on WordPress.com
%d blogerów lubi to: