Rozmowa z Duszą dziecka


„Teraz się cieszę, że urodziłam córkę, wcześniej tego żałowałam”

Serial Tvn Style „Zaklinacz dzieci” pokazuje jak praca z dzieckiem [które tego nie jest świadome] i jego rodzicem może przynieść znaczne zmiany w domowej atmosferze.

Oglądałem od pierwszego odcinka i jestem pod wrażeniem: tu link do strony TVN


Tytułowy bohater mówi: „widzę obrazy, które są w głowie dziecka”, czyli po prostu rozmawia z Duszą dziecka.

Naprawdę coraz więcej jest przejawów „nowej ery”, Ery Wodnika! To powyżej to już „mind reading”, czyli czytanie w umyśle. Daje rozpoznanie tego, co dusza dziecka wie o matce, babci, o ich duuużych przeżyciach, zupełnie bolesnych i ukrywanych..
Tego oczywiście małe dziecko ze swoją niewykształconą jeszcze osobowością nie jest w stanie powiedzieć, natomiast osoba, która czyta w myślach kontaktuje się z duszą i od niej się tego dowiaduje.

Dzieci – wbrew powszechnemu mniemaniu nie są malutkimi bezwolnymi stworkami. Są początkiem życia [ponownego życia] Duszy na Ziemi. A Dusza była i jest duża, czasami bardzo duża, stąd i jej pragnienia, zupełnie nieprzystające do tego, co by wynikało z wyglądu dziecka.

Dusza dziecka potrafi chcieć pogodzić zwaśnioną rodzinę. Potrafi cierpieć „w zastępstwie” matki lub ojca wrzeszcząc, tupiąc wniebogłosy.

Wtedy dziecko zachowuje się totalnie nieadekwatnie do tego, co by wynikało z bezpośredniej obserwacji otoczenia, domu, rodziców. Kolejny raz [i jak mocno] potwierdza się teza, że Dusze ukrywają tajemnice, według których żyją ludzie – często bardzo nieszczęśliwi ludzie.

Potrafi też – jeśli dorośli sobie poradzą ze swoimi kłopotami – być naprawdę kochanym stworzeniem.
Bohater filmu w dojściu do tego stanu skutecznie pomaga!

więcej o Duszach na mojej stronie [link]

Reklamy