Dwie panie


Podstawą do tego porównania dwóch pań był wiek metrykalny, wynoszący w obu przypadkach 51 lat. No i oczywiście ogromna różnica  w wyglądzie. Pani z lewej jest opisywana jako zalecająca holistyczne podejście do żywienia i zdrowia, dietę wegetariańską itd. Podczas gdy pani z prawej je mięso, masło i desery [jak ja :)].

Ta pani z lewej wygląda źle, ma małe niskie czakramy, natomiast ma ogromne 3 oko oraz dużą koronę i aktywny czakram 1 duchowy mówiący o możliwości prowadzenia innych po ścieżce duchowej.
Pani ma wiek duszy 9.

Pani z prawej wygląda więcej niż dobrze, ma sporą czakrę podstawy [=dużo forsy], niewielkie czakry wysokie, małe 3 oko i bardzo małą koronę [nikłe pojęcie, że jest coś takiego jak Bóg].
Ma wiek duszy 5 i dod. obciążenia duchowe, które pomagają człowiekowi osiągać cele „ziemskie”.

Ta pani z lewej ma ostatnie ciało dojrzałe atmaniczne, a ta z prawej o dwa niżej – przyczynowe. To decyduje o „bardzo prostym” pojmowaniu świat przez tą panią z prawej, żeby napisać oględnie..

To co zakryte przed oczami nie musi być takie same jak to co widoczne. Dwie istoty, mają pomiędzy sobą dosyć znaczną różnicę wieku duszy. To oznacza, że starsza mogła miec z setkę, dwie wcieleń więcej za sobą. To zostawia ślady w duszy, ale też daje o wiele większą dojrzałość duchową oraz o wiele większe umiejętności duchowe. Pani o wieku duszy 5 jest naturalnie zainteresowana dobrym funkcjonowaniem w materii, ponieważ zdobywa tu doświadczenia [ten wiek duszy to zainteresowanie osiągnięciami i karierą].

Reklamy