Super wibracje pogody!


Otóż chciałbym z przyjemnością powiedzieć Wam, że oto mamy za sobą [w Polsce] pierwszy dzień doskonałych energii, który najpewniej będzie się rozciągać do soboty 19 października. A może i dłużej?

Przypływa do nas powietrze z południa, wręcz znad Afryki. Razem z nim idą super energie.

Czasami przychodzą energie ciężkie, trudne. Czasami nawet przychodzą negatywne byty eteryczne powiązane z kiepską pogodą. To oczywiście wpływać może na samopoczucie, dodając się do kłopotów dnia codziennego. Jeśli są chwile, w których nie chce się komuś żyć z powodu pogody, to w tym tygodniu może się właśnie będzie chciało żyć. I warto mocno wejść świadomością w te przeżycia, aby wzmocnić się w swojej żywotności.

Można celebrować ten okres, np. paląc odpowiednie „wesołe” kadzidła, puszczając radosną muzykę, spotykając się ze znajomymi z intencją samego cieszenia się życiem.

Natomiast w najbliższym tygodniu warto wykorzystać bardzo pozytywne energie do wsparcia się przed zimą – np. do przeprowadzenia jakichś działań regeneracyjnych, zdrowotnych, do wypoczynku, itp. Można także medytować na tą piękną pogodę, na te piękne energie [wziąć je jako temat do medytacji, rozważać w medytacji różnorakie aspekty tej energii, nasze przyjemne odczucia płynące z tych energii.

Cudowne energie będą mocno wspierać takie działania!! Będą chciały wejść w nasze ciała, w nasze otoczenie, w nasze domy – możemy im to dać zrobić, możemy wspierać to takimi pozytywnymi działaniami.

Ja już dzisiaj się czułem energetycznie jak w raju. Dodatkowo przeszła [presjująca niektórych] pełnia. Może być, że mamy pewne „okno czasowe”, gdy możemy gościć u siebie pozytywne duchy pogody.

Tak więc warto skorzystać. Można „zakotwiczyć” doświadczenia z tych dni, np. wyjeżdżając gdzieś w specjalne miejsce, albo chociaż robiąc fotografie, w których będą obecne te pozytywne energie. Albo można stworzyć coś np. artystycznego, wkomponować w dzieło energie dnia, zaprosić je i pozytywne, opiekujące się duchy do wejścia w dzieło. A jeśli malujemy ścianę, to zaprosić, aby energie się wkomponowały, weszły w farbę i osadziły się, osiadły na ścianie.

W przyszłości można odwoływać się do tych przyjemnych wspomnień, oglądając zdjęcia, bądź przypominając sobie przyjemne chwile, gdy żywotność naszego organizmu była wzmocniona, wniesiona.

Reklamy

3 Komentarze (+add yours?)

 1. Marek
  Paźdź 20, 2013 @ 23:40:09

  A jakie piękne niebo jest, cud, miód i poezja 🙂 w poniedziałek przyjdzie zamówiony statyw, już się szykuję na nocne cykanie fotosików 🙂

 2. Becia
  Paźdź 21, 2013 @ 21:03:57

  Andrew, wiesz kiedy i czy dolecą do Irlandii? 🙂

 3. SwiatDucha
  Paźdź 21, 2013 @ 21:38:51

  Patrzę na mapy pogody, to u was pada i jeszcze centrum niskiego ciśnienia ma się utrzymać kilka dni.
  Ja bym powiedział, że raczej sama poczujesz, że jest fajnie i nie będziesz w to wątpić. I możesz o tym napisać, jak się czujesz :).

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Follow Opowieści o duchowości on WordPress.com
%d blogerów lubi to: