Formularz wahań


Publikuję formularz w którym można zachowywać swoje dane z wahań czakr i ciał subtelnych, ich stanu i obciążeń, jeśli są. Żeby zobaczyć go trzeba nacisnąć

[link]

Wygląda on tak, ma dwie strony, w poszczególnych listach rozwijalnych można zobaczyć jakie możliwe wahania przewidziałem. W przypadku innych zawsze można dodać uwagi:

formularz wahań

Oglądając formularz można go sobie zapisać na dysku [dalej opisane, przesłać, opublikować etc. Przekazuję go do public domain.

Jak skorzystać z formularza?

A) Można go wydrukować bez zapisywania i ręcznie wpisywać wskazania wahadła na papierze. Raczej chyba nie zastąpi biometru, ale jako arkusz zbiorczy dla osoby nieobeznanej z biometrem jest ok.

B) Można z niego korzystać w komputerze podczas wahań – wybierać z listy odpowiednie wartości, wpisywać ręcznie opisy,

– po wpisaniu danych z wahania można, a nawet trzeba zapisać wypełniony arkusz aby nie utracić wpisanych danych. wybieramy z menu „Plik” > „zapisz stronę jako” > wybieramy przeznaczony do tego folder i wybieramy też w tym okienku „zapisz jako typ: strona WWW kompletna”. wtedy dane są zapisywane w treści strony i po otworzeniu jej z dysku, będziemy je widzieć.

– gdy zapisujemy stronę jako typ: „tylko html” to nie zapiszą się dane. W ten sposób można zapisać sobie stronę z przeglądarki.

– Nie ma potrzeby ładowania ponownie arkusza, ponieważ wystarczy nacisnąć na dole przycisk Reset i można zaczynać od początku następne wahanie.

To jest arkusz wyników dla stanu czakr i ciał. Można jeszcze się pokusić o arkusz potencjałów człowieka.

Reklamy

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Follow Opowieści o duchowości on WordPress.com
%d blogerów lubi to: