Wypięcie z systemu


Dzisiaj tekst kolegi Tomka. Konkretnie mówi, dlaczego warto utrzymywać pozytywną postawę:

Wypięcie z systemu

Często mówimy, piszemy „nie ma przypadków”. To stwierdzenie wydaje mi sie, że głaszcze nasze ego oraz jakby zamyka problem. Należy przyjrzeć sie temu jak na nas działa.

Tak naprawdę jest pochodna stwierdzenia „nic nie dzieje się bez przyczyny” , bo jak jest przyczyna to nie ma przypadku. Po za tym . po takim stwierdzeniu jakby z automatu uruchamia się pytanie : dlaczego? lub kto? , zaczynamy badać szukać.
Drugim wnioskiem jest to , że „JA” także mogę być przyczyną zmian. Zmian wszędzie i na każdym poziomie. Na przykład wypinając się z systemu demontuję go. Dzieje się to bez walki.

Żeby zmienić swój stan trzeba chcieć, minimum to prośba o pomoc. Jeśli to zrobimy, to Wszechświat powie : „to jest Twój wolny wybór” , będzie pomoc.

Wg „Andromedy”  ilość energii we wszechświecie jest powiedzmy stałą. Energia wychodzi ze Źródła i wraca do Źródła. Nie jest tworzona. Istoty aby funkcjonować potrzebują  energii. Jasna strona korzysta ze Źródła, ciemna strona korzysta z tej samej energii ale „zabrudzonej”.

Jak wiadoma za Huną : Energia podąża za uwagą. Tak więc, o czymkolwiek myślimy, lub skupiamy swoja uwagę zasilamy to swoją energią. Więc wystarczy prowokować, „denerwować” a jak jeszcze  ludzie zaczną się kłócić to mamy „samograja” pompującego energię.[do istot spoza nas samych].

Cała nadbudowa na Ziemi została przejęta przez ciemnych i służy do opresji ludzi. Reptilianie nie potrzebują dolarów ale energii cierpienia bólu, strachu , lęku, błędnej wiary (modlitwy), niewłaściwego seksu, walki . To są energie umysłu, one nie giną tylko są zbierane i konsumowane.

Wypięcie polega na nie zasilaniu tymi energiami systemu. Skupienie się na tym co daje radość życia, radość istnienia. Wszystko jest iluzja oprócz życia.

free eagle

Reklamy