Komu D temu C


Kolejny tekst Tomka:

Huna mówi: „Energia podąża za uwagą” ale jeśli wierzymy w naszą moc kreacji,  to prawda ta zamienia się w „Kreacja  podąża za uwagą”. Czyli to o czym myślimy, skupiamy uwagę pojawia się w naszym życiu.

Zwykle będąc w kolejnym. bieżącym wcieleniu zadajemy sobie pytanie: o co chodzi ? Skąd te zawieruchy, kłopoty, górki, dołki? O dobre rzeczy raczej nie pytamy 🙂
Może paść niezbyt satysfakcjonująca odpowiedź: : „Nie ma przypadków” lub ta sama odpowiedź tylko inaczej: „Nic nie dzieje się bez przyczyny”.  I taką odpowiedź można rozwinąć.
KAŻDY kłopot, górka, dołek miał gdzieś w historii naszych wcieleń swój początek. Mogło to być słowo, nieporozumienie, cokolwiek co wywołało naszą reakcję, odpowiedź w czyimś kierunku, coś czemu zaczęliśmy poświęcać uwagę. Druga strona też nie chciała być „dłużna”. Chyba ZAWSZE wiąże się to z obwinianiem kogoś innego, NIE SIEBIE. To jest ten kamyczek, który pociągnął lawinę, mniejszą lub większą.
Czy teraz jesteśmy w stanie zaakceptować stwierdzenie:
WSZYSTKO CO WYDARZA SIĘ W MOIM ŻYCIU JEST MOJĄ KREACJĄ.
Dopóki nie przyjmiemy tej prawdy, to będziemy obwiać innych. Czyli  nasza uwaga  skupi się: na  obwinianiu innych,  szukaniu sprawiedliwości, poczuciu bycia krzywdzonym itd. …  Z taką postawą raczej nie wyjdziemy z „piekła”, po prostu będziemy do niego WRACAĆ. To nie Wszechświat odpowiada za naszą sytuację ale my sami.
Wyjściem z „piekła” jest wzięcie odpowiedzialności za swoje życie, zaakceptowanie go i przeniesienie myślenia , kreacji w inne obszary. Sami wiemy ile czasu na co poświęcamy. Jeśli o czymś myślisz to znaczy że tego pragniesz.. i to dostaniesz 🙂
Dlaczego taki tytuł?
Ano, jeśli ktoś chce wyruszyć W DROGĘ i gdzieś indziej doświadczać życia to nadszedł CZAS akceptacji:
Wszystko co wydarza się w moim życiu jest moją kreacją.
Reklamy

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Follow Opowieści o duchowości on WordPress.com
%d blogerów lubi to: