„Duchowe podstawy zdrowia” film na YT


Tak jak pisałem wcześniej, prezentuję film z mojego wystąpienia:

Aby było łatwiej śledzić wykład, można sobie uruchomić na swoim komputerze prezentację, którą wykorzystałem: [plik PPT]. Prezentacja na ekranie w filmie nie jest aż tak dobrze widoczna  (po sciągnięciu, w odp. programie, prezentację uruchamia się klawiszem F5)

Temat wystąpienia: „Duchowe podstawy chorób”:

To przeglądowy wykład pokazujący wiele aspektów naszego dobrostanu i jego zakłóceń. Medycyna Germańska jest tu wskazywana jako jedna z istotnych składowych złożonego systemu homeostazy życia człowieka. Wiedza psychosomatyczna pokazuje wzór zależności, które skutkują powstawaniem choroby. Jest ona potwierdzona i rozszerzona, od poziomu psychiki ku obszarom duchowym. Dzięki temu daje szerszy obraz życia człowieka, choroby i możliwości zdrowienia. Wykład jest oparty na duchowych naukach tradycyjnej medycyny chińskiej i duchowych naukach wedyjskich.

Kilka wyjaśnień, dla nie zorientowanych:
(DHS – z medycyny Germańskiej, jest to taki szok, tak duże „uderzenie” traumy, które wywołuje efekty chorobowe w ciele, uruchomienie procesu chorobowego, który Medycyna Germańska nie uważa jednak za chorobę a za wsparcie nas ze strony ciała fizycznego.)

Nagranie powstało dzięki uprzejmości Michela Rachela, twórcy bardzo wielu  filmów, rozmów i wywiadów o tematyce ezoterycznej, duchowej, zdrowotnej: [link do strony][kanał YT].

Moje wystąpienie odbyło się we czwartek 13 kwietnia 2017
w Sektorze 3 przy ul. Legnickiej 65,
podczas 31 spotkania Koła Studyjnego Świadomego Zdrowia
działającego w ramach Fundacji U Źródeł. [link]

..

Możnaby było powiedzieć: lekarzu lecz się sam. O, tak! Jakbym nie miał się z czego się leczyć, to pewnie i tego wystąpienia nie było, i tej witryny też chyba nie..

Pozdrawiam!

 

Reklamy