Oczyszczanie na nów księżyca


Lubisz czasami robić porządki, wyrzucać stare graty?
Czasami trzeba.

Czego się chcesz pozbywać ze swojego życia: energii, podłączeń, złych relacji, wzorców (biedy, poddaństwa), to teraz je można oddawać do malejącego księżyca.

Teraz w energiach nowiu z Dusz jest wysysana energia, więc skorzystajmy.
Zwłaszcza jak jest silny nów, gdy się czujesz bez energii. Im słabiej się czujesz przy nowiu tym silniej działa oczyszczanie. Księżyc działa wtedy mocno wspierająco, wysysająco, jak odkurzacz.

Metoda dowolna, jaką preferujesz: modlitwa, medytacja, sesje oczyszczające, afirmacje z odpowiedziami (z kolumną reakcji).

Np. Proszę Boga Dawcę życia o oczyszczenie, usunięcie i wykasowanie (zgodnie z Bożą wolą) u mnie podłączeń do ciemnej strony duchowej na moim czakramie splotu słonecznego.

Można tu zmieniać, zgodnie z potrzebami, zgodnie ze świadomością, w kolejnych modlitwać prosić zamiast:

 • o stronę ciemną to o stronę białą
 • wymieniać z jakimi istotami, z którymi nie chcemy już mieć relacji, kontaktów, związków
 • wymieniać poszczególne czakramy
 • wymieniać poszczególne ciała subtelne na których mogłyby te podłączenia być,

Można prosić o usunięcie, wykasowanie i oczyszczenie pozostałości:

 • połączeń i relacji
 • przyzwoleń mojej Duszy na relacje, kontakty, związki
 • ślubowań, przysiąg, przyrzeczeń zawartych przez moją Duszę
 • ślubowań, przysiąg, przyrzeczeń z obu stron (obopólnych)
 • usunięcie błędnych posunięć Duszy związanych z …
 • wzorców (np. biedy, poddaństwa, manipulowania innymi, uległości, wynoszenia się, służalczości)

Można dokładniej sformułować prośbę o usunięcie, wykasowanie i oczyszczenie pozostałości:

 • wzorców kodowanych  samodzielnie i bezpośrednio przez obce istoty duchowe
 • kodowań przez nie przygotowanych
 • połączeń z systemami, które te istoty uruchomiły, stworzyły, planowały lub nadzorowały.

Ważne jest, aby być dokładną/ym w modlitwie. I aby się nie spieszyć.

Ja pracuję w modlitwie z wahadłem i dokładnie dzięki temu wiem, kiedy jeszcze o coś trzeba nadal prosić bo proces oczyszczania się nie skończył. Ale bez wahadła też można to odczuć – Dusza to wie i może pokazać w odczuciu. Dlatego nie warto się spieszyć, aby nie zaburzać tego procesu oczyszczania. Znam wielu ekspresowców modlitewnych. Pytam się ich, co się dzieje w czasie ich modlitwy: „coś czują, coś poczuli”. Ale czy proces modlitwy rzeczywiście przeszedł, doszedł do końca? Tego nie są w stanie powiedzieć.

Warto mieć dokładne wyobrażenie tego, o co się modlimy. Niekoniecznie bardzo szczegółowe, ale dokładnie żeby wiedzieć o co chodzi. Żeby najpierw Dusza wiedziała co to jest czakra i która czakra – jak się ją czuje? Co to jest ciało, poziom subtelny, kodowanie, wzorzec, podłączenie – to wszystko Dusza powinna wcześniej wiedzieć. I to nie tylko „na głowę”, ale przeżyciowo, żeby miała doświadczenie z tym czymś, żeby łączyła słowo ze swoim odczuciem, przeżyciem związanym z tym czymś o czym mowa.

Inaczej Dusza uważa nasze słowa za jakieś kolejne bzdurki i swobodnie sobie pomija znaczenia z nimi związane. Nie czuje się zobligowana do współpracy, bo przecież jak my żartujemy sobie, jak tylko „próbujemy, może coś pójdzie”, to po co się tym zajmować? A wiele osób nie ma dokładnego wyobrażenia o czym jest ich modlitwa.

Dlatego właśnie nie można się pomodlić o coś, o czym się nic nie wie. Będą to „puste słowa”, czyli bez znaczenia, takie „bla bla bla”. Boże dajmy „cośtam”, uwolnij mnie od „cośtam”. Tak Dusza nie działa. Może jest nierefleksyjna, ale jak ktoś nie umie jej czegoś wskazać, to sama nie domyśli się. W najlepszym przypadku będzie się zastanawiać: „o co jej/jemu chodzi??”

 

Nie chce ci się pracować nad oczyszczaniem duchowym? Czujesz się wypruty/a z energii w dni nowiu?
Tym mocniej więc będzie działać oczyszczanie!

Reklamy