Otrzeźwienie potrzebuje konkretnej pracy


Różne tu tematy na blogu się pojawiają, głupsze, mądrzejsze, natomiast nie ma jednak pewności co do tego, co się wydarza na płaszczyznach niewidzialnych. I można się tak wozić od Annasza do Kajfasza stosując intelekt, rozumowanie takie czy inne. A i tak nie mamy tak naprawdę pewności czy ktoś nas kolejny raz w bambuko nie robi z powodu braku świadomości naszej Duszy. I tak może się ciągnąć przez wcielenia.
 |
Czyli z tego wynikałoby że potrzeba wglądów, pracy wglądowej, regresji, pracy osobistej z Duszą, sesjowania. I to się wydaje najbardziej wartościowe, bo reszta naszych intelektualnych przemyśleń, mimo dobrych naszych chęci może być nieprawdziwa i prowadzić do chybionych wniosków. Wielokrotnie odczułem to po sobie, że realne pójście do przodu następowało po konkretnej sesji wglądowej. Czy to u osoby mającej sesję, czy też u  mnie, prowadzącego.
 |
Tamta strona niewcielona wie że nie mamy takiego bezpośredniego wglądu w tamte rejony i to wykorzystują masowo aby nas nadużywać gdzie tylko można. I tak płyniemy z nimi razem po łuku zstępującym, nie wiedząc w intelekcie co tu zrobić, aby się wyzwolić, aby się rozsupłać z zależności z nimi. Jacykolwiek są.
 |
Powoli się zbieram, aby ogłosić we Wrocławiu spotkania grupy, która miała by się zajmować rozmowami na temat sesji, uczeniem się i samym sesjowaniem.
Jeszcze będę o tym pisać, ale jakby ktoś już chciał, to proszę się w komentarzach wpisywać.
Warunkiem jest brak krokodyli i wejść, żeby nie być aktywnym (acz nieświadomym) zagrożeniem dla innych podczas takich spotkań.
|
Wklejam kolejną sesję teamu Grifasi, konkretna, pracowita sprawa:

https://www.youtube.com/watch?v=1yeXyf_s8wc
Reklamy

4 Komentarze (+add yours?)

 1. Marcin
  Mar 06, 2018 @ 22:25:29

  Swietna konkluzja:) !

 2. czarna źrenica
  Mar 06, 2018 @ 23:02:09

  Dusza jak intelekt nie przekracza swego zasięgu. Stąd mistycy kierują uwagę w rejony gdzie pouczeniem jest wiedza poprzez niewiedzę, gdzie to co do pomyślenia i to co do odczucia nie równa się z „nagim nic” – przemożnym upokorzeniem wszelkich pewników bazujących na iluzji, ruchu i niestałości. Ogniem ognia się nie wypali, podobnie nowa wiedza zastępuje wcześniejszą wiedzę aby orzec po czasie, że to wciąż nie to 😑

 3. Patrycja
  Kwi 02, 2018 @ 23:22:01

  Hej, jestem zainteresowana uczeniem sie na temat sesjowania. Czekam na prive na email, ktory podalam.

 4. Swiat Ducha
  Kwi 03, 2018 @ 11:49:41

  Patrycja – świetnie.

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Follow Opowieści o duchowości on WordPress.com
%d blogerów lubi to: