Otrzeźwienie potrzebuje konkretnej pracy


Różne tu tematy na blogu się pojawiają, głupsze, mądrzejsze, natomiast nie ma jednak pewności co do tego, co się wydarza na płaszczyznach niewidzialnych. I można się tak wozić od Annasza do Kajfasza stosując intelekt, rozumowanie takie czy inne. A i tak nie mamy tak naprawdę pewności czy ktoś nas kolejny raz w bambuko nie robi z powodu braku świadomości naszej Duszy. I tak może się ciągnąć przez wcielenia.
 |
Czyli z tego wynikałoby że potrzeba wglądów, pracy wglądowej, regresji, pracy osobistej z Duszą, sesjowania. I to się wydaje najbardziej wartościowe, bo reszta naszych intelektualnych przemyśleń, mimo dobrych naszych chęci może być nieprawdziwa i prowadzić do chybionych wniosków. Wielokrotnie odczułem to po sobie, że realne pójście do przodu następowało po konkretnej sesji wglądowej. Czy to u osoby mającej sesję, czy też u  mnie, prowadzącego.
 |
Tamta strona niewcielona wie że nie mamy takiego bezpośredniego wglądu w tamte rejony i to wykorzystują masowo aby nas nadużywać gdzie tylko można. I tak płyniemy z nimi razem po łuku zstępującym, nie wiedząc w intelekcie co tu zrobić, aby się wyzwolić, aby się rozsupłać z zależności z nimi. Jacykolwiek są.
 |
Powoli się zbieram, aby ogłosić we Wrocławiu spotkania grupy, która miała by się zajmować rozmowami na temat sesji, uczeniem się i samym sesjowaniem.
Jeszcze będę o tym pisać, ale jakby ktoś już chciał, to proszę się w komentarzach wpisywać.
Warunkiem jest brak krokodyli i wejść, żeby nie być aktywnym (acz nieświadomym) zagrożeniem dla innych podczas takich spotkań.
|
Wklejam kolejną sesję teamu Grifasi, konkretna, pracowita sprawa:

Reklamy