Ciekawe sesji Calogero


[link do głównego tekstu o sesjach Calogero]

Rozmowa z reptilem manipulującym ludźmi,
który nie chce powiedzieć o tej kontroli,
ale pod wpływem pytań jednak to wyjaśnia.
Przedstawia się jako właściciel ziemskiej przestrzeni.
Blokuje kanały przebiegu energii, dzięki której ludzie mogą kreować rzeczywistość.
Pamięć, poznanie i doświadczenia są niebezpieczne dla reptili.

 

Jeśli macie ciekawe linki do sesji (Calo i innych) – proszę wklejajcie je w komentarzach i dodajcie takich kilka zdań opisujących z grubsza co ważnego w takiej sesji dla siebie znaleźliście.

* *
 
Leszek Żądło jasno i wyraźnie określał warunki pracy duchowej z zastosowaniem sesji regresyjnych. Należy osobiście, bez nakazu z zewnątrz robić następujące praktyki:
  • afirmacje z odpowiedziami
  • medytacje
  • modlitwy
  • sesje oddechowe
A dopiero potem można zabierać się za sesje wglądowe, regresyjne, oczyszczanie duchowe itd..
 
Jeśli tego co jest warunkiem klient nie robi, a robi tylko to, co „potem”, czyli same sesje, to nie ma bata, będziecie cierpieć. To się sprawdza na bank.
 
Chciałbym, żeby było lżej, ale nie ma.
 
W czasie robienia sesji, podnoszą się kolejne warstwy bolesnych emocji w Duszy. Tak więc, jeśli ktoś chce mieć robione sesje, to potrzebuje robić codziennie afirmacje. Prowadzący nie zalecając tego nie chcę brać na siebie odpowiedzialności za to, że u klienta się będą podnosić kolejne warstwy bolesnych emocji z kolejnymi sesjami. A klient nie będzie tego oczyszczał.
Sesje to nie jest bajka, to nie jest tak naprawdę taki twór marketingowy, jak prezentuje Calogero – on zrobił z tego produkt. Z jogi, ze ścieżki duchowej – produkt i to za spore pieniądze. Świetnie sobie w tym radzi, nie przeczę, ale to, co powiedziałem teraz, to tego on nie mówi, nie ostrzega, nie wskazuje, że wchodzenie w sesję jest wchodzeniem na ścieżkę duchową, razem z innymi tego efektami.

* *

Reklamy