Medycyna Germańska – spotkanie we Wrocławiu


Kolejne spotkanie z wykładem o Medycynie Germańskiej w Fundacji u Źródeł.

W poniedziałek 23 kwietnia 2018 o godz. 1630 we Wrocławiu w Sektorze 3 przy ul. Legnickiej 65 odbędzie się 41 spotkanie „Koła studyjnego świadomego zdrowia”. (dot. także Totalna Biologia)

Tym razem tematem będą konflikty / choroby związane z oczami.

Spotkanie nieodpłatne, chociaż można coś wrzucić do skarbonki.

Wiele razy byłem na tych wykładach. Są prowadzone bardzo porządnie, systematycznie. Do każdego elementu układanki są prezentowane slajdy, więc łatwo się zorientować o co chodzi. Można na bieżąco zadawać pytania, a uczestnicy dają dosyć często swoje przykłady dotyczące prezentowanego materiału.

Medycyna Germańska ma bardzo dużo do powiedzenia w obszarze, gdzie medycyna akademicka rozkłada bezradnie ręce. Okazuje się, że to, co akademicy często chcą zwalczać może być sensownym biologicznym programem mającym na celu wspieranie człowieka w jego kłopotach życiowych. Ciało fizyczne jest oczywiście bardzo pierwotnym elementem człowieka, więc i od jego procesów nie należy się spodziewać jakiegoś bardzo wielkiego zaawansowania.
Przed poznaniem Germańskiej często bałem się chorób – myślałem, że to będzie coś nieuniknionego a przypadkowego, nad czym nie będę mieć kontroli.
Natomiast na tych wykładach odkryłem, że tam, gdzie ja bałem się o to, że zachoruję, że to organizm przez swoje działania właśnie chciał mnie wspierać!
Co za dziwna sprawa. Ale – bardzo mocno uwolniło mnie to od kłopotów lękowych, które miałem wcześniej. Samo to jest warte, aby Germańską poznać.

Strona www p. Iwony – wykładowczyni: 5 praw natury

Strona Fundacji U Źródeł

 

 

Reklamy