Opowieści o istotach z ciemnej strony cz.1


Tu pierwszy plik audio o ciemnych istotach i ich działaniach. Jest to temat jakby z trochę bardziej wymagającego obszaru, więc też są poniżej opisane wymagania co do jego „obsługi”.

Audycja zaczyna się od pokazania różnic pomiędzy trzema elementami ciemnej strony duchowej:

 1. ciemnymi wzorcami
  (sposoby postępowania w życiu, postawami życiowymi)
 2. istotami demonicznymi
  (działania tych istot: od prostych „podejść” istot z ciemnej strony i ich oszustw, poprzez stopniowe wejście obcej istoty do czyjegoś życia)
 3. symbiontami (krokodylami)
  (to są już energetyczne „wtyczki” od wysokich istot z ciemnej strony)

Było pytanie o rozróżnienie ich. A operują one na tej samej ciemnej stronie i kilka obciążeń może jednocześnie dotyczyć jednego człowieka – to nie jest łatwo je rozróżnić, odróżnić, pokazać sobie – „co ten ktoś ma?”

Można być czujnym jak ta mewa. 🙂

Na początku ogólnie mówię jakie są cechy tych trzech elementów
a potem skupiam się na przykładach obciążeń specjalnie od istot demonicznych u ludzi.
Bowiem przykłady łatwo pokazują o co chodzi. Domyślam się, że z takimi mniejszymi czy większymi obciążeniami spotykacie się na codzień. Dzięki tym przykładom możecie być świadomi, jak to wygląda duchowo.

[Link do pliku] ok 60 minut.

Proszę jednak pamiętać, że osobiście jesteście odpowiedzialni za swoją wewnętrzną postawę. Potrzeba:

 • poczucia własnej wysokiej wartości
 • poczucia własnej niewinności
 • poczucia bezpieczeństwa

aby spokojnie sobie o tym myśleć. Jak brakuje tego – potrzebujecie nad tym popracować. Bo to jest ABC rozwoju duchowego. To już nie przedszkole, wymagane są pewne poziomy osobiście przepracowanych cech.

Jeśli bowiem wasze Dusze są przestraszone, to sobie ten przestrach udowodnią. A to już nie jest moja odpowiedzialność. Można wiele się dowiedzieć, ale żeby sobie nie zrobić kłopotu. I to nie jakieś siły wam to zrobią, a wasza Dusza może tam pójść, np. z ciekawości, albo z lęku. I coś sobie udowodni.

Szczegóły są opisane w komentarzach pod tym artykułem.

Brak wiedzy o duchowości może prowadzić do kiepskiej sytuacji w życiu, do naiwności, do wiary w oszustwa, jakimi ciemna strona by chciała nas karmić. W oszustwa, na pasku których chciałaby nas ciągnąć.

Jako Duchy mamy we własnym obszarze duchowym władzę także nad istotami demonicznymi. I to pokazuje Calogero w swoich sesjach.

Dotyczy to także i demonów. Operują one, mogą operować w naszym otoczeniu. Warto się nie dać im nabrać na ich oszukaństwa, ponieważ można zobaczyć wiele prowokacji demonicznych w tym co wokoło nas. No chociażby w tym, jak się określa świat, że jest on gorszy, niż się wydaje. To demonizm.
Demony by chciały pokazać nam ciemną stronę – tą, na której działają. I – co gorzej – chciałyby nas tam ściągnąć.

Wiedza to potęga, mądrość także. Nie musimy się dać ciemnym „sciągnąć do ich poziomu”. Nasze Duchowe Ja, nasze Duchowe Wnętrze jest stale połączone jednością ze Źródłem (Bogiem), więc nie mają nas jak przekabacić. Mogą jedynie to zrobić, jeśli my jesteśmy nieświadomi, naiwni i damy się oszukać tak czy inaczej.

Wiedza ta tym bardziej się przydaje, im Dusza ma większy wiek, im jest starsza. Jest bowiem silniejsza i jej postawy od wielu wcieleń mogą być powodem kłopotów. Warto sobie to uzmysłowić i uwolnić siebie i Duszę od takich postaw. Niektóre z nich bazują na oszustwie demonów.

Mam nadzieję, że po posłuchaniu audycji będziecie mieli lepszy obraz sytuacji i będziecie mogli mniej cierpieć od tego typu kłopotów i mieć większą kontrolę nad własnym życiem.

 

Reklamy