Kotek i sówka


Pod tym obrazkiem na fb napisałem: „Swój swego pozna”

Poznali się na sobie, dlatego, że Dusze się znają? A może są podobne?

Dusze może też. Dusze jednakże tu są bardzo malutkie, a też nie miały jeszcze czasu, aby się rozgościć w ciałach.

Natomiast ja bym tu widział coś głębiej. Coś ukrytego, niewidzialnego, inaczej mówiąc – coś mniej ze świata astralnego, a Dusza jest z tego świata.

Te dwa zwierzątka są bardzo spokojne, ale też bardzo witalne. Czyli i wysokie wibracje spokoju, a też i niskie i czyste wibracje ziemskie – fizyczne, eteryczne (zdrowia i witalności). To jest przykład jak czyste mogą być niskie wibracje!! Jak przestrzeń Boskiej Matki może być czysta.

Do nieczystości wibracji Boskiej Matki ciemni ludzi przekonywali przez stulecia – i efekt jest: jak się mówi „niskie wibracje”, to od razu ludziom przychodzi na myśl: „nieczyste, zanieczyszczone, brudne”. No to się przyjrzyjcie tym maluchom czy istotnie takie zanieczyszczone..

Gdy Dusze są duże, dawno wcielone, to potrafią mocno presjować, powodować napięcia, wręcz walczyć. Tu tego nie ma.
To, że te zwierzątka się nie kłócą ze sobą, to sprawa „dogadania się” na poziomie i Ducha i materii ziemskiej – to już blisko Boga Ojca (Duch) i Boskiej Matki (Ziemia). To objawia się poszukiwaniem bliskości, ciepła, miękkości. Obszar Dusz („astral”) nie przesłania tego, bo Dusz tu jest malutko.

Co prawda ludzie przyzwyczaili się widzieć w takich sytuacjach Dusze, domyślać się o ich istnieniu i działaniu, ale jak się to zanalizuje, to okazuje się, że ta delikatność i niewinność nie pochodzi od Dusz..
Dusze nie są takie „niewinne”, jak by można było sądzić.. Zrobione są z energii karmicznej, domagającej się „rozwiązań”.. co jednak przy nierefleksyjności samych Dusz prowadzi do zadzierzgnięcia kolejnych węzełków karmy, kolejnych wydarzeń „domagających się” kontynuacji, wyrównania, itp.

Ciekawie jest też powiedzieć o tym, dlaczego tak lubimy małe kotki, pieski, małe dzieci. W sporej części jest tak dlatego (jak przypuszczam), że te istoty – można powiedzieć – jeszcze niedawno były w „Wyższym Świecie”, były niewcielone, miały bliski kontakt z czystą boskością (w rozumieniu czystych wysokich wibracji). Można też domyślać się, że to, że są one takie ładne wynika z regeneracji Dusz, która zaszła w tamtych obszarach.

Reklamy