Oczyszczanie obciążeń duchowych

W przypadku istnienia obciążeń duchowych, które opisuję na stronie [tu opisy], można zwrócić się do mojego znajomego,

p. Henryka, aby je oczyścił z pomocą modlitwy wstawienniczej. Najpierw dokonuje on analizy, a potem prosi w modlitwie o oczyszczenie.

Można prosić o oczyszczenie kogoś zarówno z symbionta, z wejścia, pogryzień i zatruć.

Dla siebie jak i dla osób bliskich. A i dla osób, z którymi np. współpracujemy, np. szefa [co, jak się domyślacie, może być bardzo pomocne w pracy].

Nie redukuje to potrzeby pracy nad sobą, ale ją znacząco ułatwia.

Oczyszczanie obciążeń nie jest panaceum na bolączki,
ale może dać to, że sytuacje nie do zniesienia zaczną być do zniesienia.

Bowiem nieprzyjazne siły duchowe, które nas kontrolują mogą być oczyszczone i zostają tylko siły przynależne samemu człowiekowi. My sami i nasi bliscy oczywiście popełniamy błędy, natomiast jeśli jesteśmy naprawdę tylko sami ze sobą, jesteśmy w stanie to przeżyć. Gdy jednak za kimś stoją nieprzychylne siły „nie z tej ziemi” to wytrzymanie z takim człowiekiem bywa naprawdę skrajnie trudne.

Wiem, co piszę, bo sam przeżywałem te bardzo przykre i frustrujące doświadczenia nie raz. Nie raz czułem rozczarowanie, zdesperowanie i bezsilność. Zwłaszcza bezsilność, spowodowaną tym, że stykałem się z energiami o wiele ode mnie potężniejszymi [mimo, iż przechodziły przez ludzi podobnych do mnie, niby „zwykłych ludzi”].  Z takimi ludźmi kontakty potrafią być „nie od zniesienia”.

Natomiast możliwość oczyszczenia kogoś powoduje, że relacja z takim kimś zaczyna być „do zniesienia”.

Co prawda często pozostaje kwestia nieprzyjaznej osobowości danego człowieka, ale jest to TYLKO osobowość, podobna do naszej, człowiecza. Po oczyszczeniu znikają te „nadludzkie” a nieprzyjazne  energie, jak to jest w przypadku obciążeń duchowych.

Mamy do tego oczyszczenia prawo, ponieważ zwykle te nieprzyjazne siły wchodzą do ludzkiego świata doświadczeń przez cwaniactwo, oszustwo. Mamy więc całkowite duchowe prawo aby domagać się u Wyższych Jaźni [Aniołów Opiekuńczych] i Boga, aby prawidłowa sytuacja duchowa została przywrócona! Aby odzyskać stan poprawności duchowej. I istotnie, Wyższe Instancje Duchowe dają takie możliwości i pomagają.
Wręcz proponuję: kto tylko jest w stanie, aby się nauczyć tej metody oczyszczania obciążeń poprzez modlitwę wstawienniczą.

 

Co prawda p. Henryk nie podaje ile mu się należy za te działania. Mówi, żeby dawać „co łaska” – według stanu majątkowego. To nie wykluczy z pomocy osób w ciężkiej sytuacji.

Natomiast to, co robi, jest konkretnie coś warte, bo przekłada się na odczucia np. w kontaktach z danym człowiekiem, a efekty działania są konkretnie widoczne w analizie obciążeń.

Proponuję aby za oczyszczenie obciążeń u jednej osoby przesłać mu 50 do 100zł za samo oczyszczenie, w zależności od wielkości obciążenia. Jeśli zaś nie stać cię na to, to możesz spróbować w jakiś inny sposób mu pomóc [sam p. Henryk bowiem też nie jest zbyt majętny i każde coś się liczy].

Wiem, że niektóre osoby by chciały opisać dokładnie swoją sytuację, zadać ileś pytań. Wiem, że takie korespondencje są ważne. Ale proszę również pamiętać o tym, że p. Henryka to też dużo kosztuje i czasu i energii. Zaprzęga do tego swoją wiedzę. A pytań ma wiele i korespondentów wielu, więc czasu dużo na to poświęca.

Otrzymuje on wiele listów, a do odpowiedzi  przygotowuje się, myśli, pisze, tłumaczy w listach różne sprawy. Angażuje się.

Więc, proszę pytać, natomiast również proszę odpowiednio się mu odwdzięczyć konkretnie za otrzymywane listy. 

Adres witryny p. Henryka:

http://oczyszczanie-duchowe.blogspot.com/

Reklamy

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Follow Opowieści o duchowości on WordPress.com
%d blogerów lubi to: