Sesje Calogero Grifasi, hipnoza regresyjna


Dzisiaj prezentuję bardzo ciekawą osobę,
prowadzącego sesje regresywno wglądowe Calogero.

Calogero Grifasi.jpg

Prowadzi on sesje oczyszczające różne duchowe kłopoty osób, które się do niego zgłaszają.

Nie są to, jak jest to nazwane: sesje hipnotyczne, ponieważ nie ma tam wyłączenia świadomości. A wręcz przeciwnie, świadomość zostaje rozszerzona, a Dusza ma coraz szerszą wizję.

Wizja jest takim typem świadomości występującym u Duszy.

Jeśli Dusza ma wąską wizję, to jest mało rozpoznana, mało rozumie co się dzieje wokoło, co się dzieje z nią samą. Może być trochę taka „głupiutka”, nierozgarnięta, naiwna.
Dusza sama z siebie nie ma refleksji ani świadomości, a jej wizja świata jest dosyć prosta. Nie ma kto jej nauczyć, można by powiedzieć.

Wszelka praca z Duszą, wszelkie sesje wglądowe, oczyszczeniowe powodują wzrost Duszy, poszerzanie się jej wglądu. Po wielu sesjach Dusza może być bardzo dobrze zorientowana w świecie duchowym, jak i materialnym. Może mieć szeroką wizję, szerokie postrzeganie.

Jeśli Osobowość i Świadome Ja ją tego nauczą. Bo kto ma ją tego nauczyć, kto ma jej to pokazać? Tylko Osobowość i Świadome Ja – to są jakby „opiekunowie” dla Duszy na dane wcielenie.

I właśnie takie sesje wglądowe i oczyszczające, typu tego, które prowadzi Calogero Grifasi, bardzo mocno uczą Duszę i rozszerzają wizję u Duszy.

Dostęp do tych sesji jest na YouTube poprzez kanał użytkownika Calogero. Pod filmem po lewej stronie jest link Clogero Grifasi nad słowem „Subskrybuj”.

* *
 
Leszek Żądło jasno i wyraźnie określał warunki pracy duchowej z zastosowaniem sesji regresyjnych. Należy osobiście, bez nakazu z zewnątrz robić następujące praktyki:
  • afirmacje z odpowiedziami
  • medytacje
  • modlitwy
  • sesje oddechowe
A dopiero potem można zabierać się za sesje wglądowe, regresyjne, oczyszczanie duchowe itd..
 
Jeśli tego co jest warunkiem klient nie robi, a robi tylko to, co „potem”, czyli same sesje, to nie ma bata, będziecie cierpieć. To się sprawdza na bank.
 
Chciałbym, żeby było lżej, ale nie ma.
 
W czasie robienia sesji, podnoszą się kolejne warstwy bolesnych emocji w Duszy. Tak więc, jeśli ktoś chce mieć robione sesje, to potrzebuje robić codziennie afirmacje. Prowadzący nie zalecając tego nie chcę brać na siebie odpowiedzialności za to, że u klienta się będą podnosić kolejne warstwy bolesnych emocji z kolejnymi sesjami. A klient nie będzie tego oczyszczał.
Sesje to nie jest bajka, to nie jest tak naprawdę taki twór marketingowy, jak prezentuje Calogero – on zrobił z tego produkt. Z jogi, ze ścieżki duchowej – produkt i to za spore pieniądze. Świetnie sobie w tym radzi, nie przeczę, ale to, co powiedziałem teraz, to tego on nie mówi, nie ostrzega, nie wskazuje, że wchodzenie w sesję jest wchodzeniem na ścieżkę duchową, razem z innymi tego efektami.

* *

Sesje są bardzo ciekawe, ponieważ obejmują różne obszary duchowych obciążeń, czy nawet raczej można powiedzieć zniewoleń człowieka. Calogero sobie świetnie radzi w przechodzeniu po tych obciążeniach i w oczyszczaniu ich. Trzeba się jednak uzbroić w cierpliwość, pokazywana jest cała sesja, od rozważania tematu, poprzez relaks aż do części głównej. W niektórych sesjach początkowa część, do pierwszych istotnych momentów może trwać 30 minut, a cała sesja 1h30min.

Drugi film prezentuje z pewnej perspektywy owe sesje. Calogero jest on pytany w wywiadzie na temat swoich sesji, które przeprowadza z klientami. Opowiada jak je widzi, jak widzi całą sytuację, razem z kwestią wykorzystywania Dusz przez różne niewcielone byty.

Innym przykładem takich sesji jest Regresing (praktyka duchowa Leszka Żądło), w którym są sesje, które niestety nie są już tak łagodne, chociaż także potrafią być bardzo przydatne i efektywne. (Ciekawy wywiad, w którym Leszek opowiada o tej metodzie)

Sesje Calogero są bardzo podobne do tych, które ja robię [link] , natomiast różnią się tym, że w moich sesjach dokładnie rozróżniam osobowość i świadomość od Duszy danego człowieka. Z tego powodu nie ma pomieszania gdy mówi się np. kto o czymś tam zadecydował w życiu? Wiadomo, kto to zrobił:

czy Dusza wybrała coś poddając się np. presjom, hipnozom, będąc wierna oszukańczym wobec siebie umowom,

czy też osobowość sobie wykalkulowała i wprowadziła w życie,

czy to świadomość z wyższego poziomu widziała to i zadecydowałą,

a może to nawiwna Dusza została oszukana przez jakąś niewcieloną istotę, która chciała się podawać za Boga?

U Calogero w wywiadzie jest często mowa że „ktoś został poddany jakimś manipulacjom”, dostał „jakieś filtry na świadomość”. Ale tak naprawdę to nie wiadomo, której dokładnie cząstki to dotyczy. Zwykle oczywiście dotyczy to Duszy, ponieważ to Dusza przenosi przez kolejne wcielenia różnorakie obciążenia, manipulacje wobec siebie, zupełnie nie będąc refleksyjna wobec nich.

W wywiadzie Calogero zastanawia się nad zależnościami w świecie duchowym. Zastanawia się dlaczego wchodzimy w kłopoty: „Ale jeśli wcześniej byliśmy świetnie połączeni z informacją, ze Wszystkim, nie mając żadnych filtrów.  Powinniśmy wiedzieć, że wchodząc w taki system filtrów, będzie nam z niego ciężko wyjść. Dlaczego więc się zgodziliśmy?”.

Tu pokazuje się nieznajomość realiów, cech Duszy. Gdyby Calogero był świadomy cech Duszy, dobrze by wiedział, że Dusza jest w stanie zrobić różne numery bez względu na to, co potem ją czeka. Niemal czasami wyłącznie dla przeżyć, które będą po tym wyborze, że będzie ich więcej, będą bardziej barwne, ekscytujące czy cokolwiek. Dusza niestety nie bierze pod uwagę konsekwencji swoich wyborów. A zwłaszcza konsekwencji wobec osobowości, inkarnacji, czyli konkretnego człowieka, który to ma potem przeżywać.

Szczęściem też ma świadomość na temat tego, co nam może pozwolić odzyskać swobodę i wolę:
„Tam gdzie zaczyna się dualizm, tam zaczyna się kontrola. Trzeba porzucić ten dualizm, na rzecz braku rozróżnienia. W tym momencie za tą granicą zaczyna się część kreatywna bytów i w tym punkcie decydujesz, co chcesz stworzyć, co chcesz zrobić.”

Tak więc, sesje świetne, pan świetny, natomiast jeszcze jakby rozróżnienie było nieco dokładniejsze, to by mogły być to doskonalsze odkrycia. Ale i tak są bardzo niezwykłe, i bardzo potwierdzające to, co tu na witrynie napisałem.

Reklamy